Kasutustingimused

Kasutustingimused

Kasutustingimused määratlevad Merevarustuse poe kliendi ja poe haldaja Merevarustus OÜ ehk müüja vahel e-poest kaupade ostmisel tekkivad õigussuhted. E-poest tellides kinnitab klient, et nõustub kasutustingimustega.

Tootevalik ja hinnad
Kliendil on võimalik Merevarustuse poes pakutavate toodetega tutvuda nii kodulehe vahendusel kui ka Mustamäel asuvas poes (Kadaka tee 86a, Tallinn. Motodepoo maja teine korrus). Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Kauba kohaletoimetamine ja tarneaeg
Merevarustuse pood paneb koheselt pärast makse laekumist kauba teele kliendi poolt valitud viisil ning saadab kliendile sellekohase teavituse. Kui tellimuses ei ole üheselt mõistetavat infot kohaletoimetamise kohta, võtab Merevarustuse pood kliendiga ühendust, leppimaks kokku kauba kohaletoimetamise detailid. Olenevalt kliendi asukohast ja tarneviisist on kauba kohaletoimetamise aeg enamasti kuni 48 tundi. Kõik “toode on laos” märgistusega tooted on Merevarustuse poes kohapeal olemas.

Kliendil on võimalik valida järgmiste kohaletoimetamise võimaluste vahel:
• Tasuta Itella (või DPD) kulleriga kohaletoimetamine (tellimustele üle 200€)
• Tasuta kohaletoimetamine Itella pakiautomaati (tellimustele üle 50€)
• Tulla ise kaubale järele Merevarustuse poodi (Kadaka tee 86a, Tallinn)

Tellimuse vormistamine ja tasumine
Kui klient täidab tellimisvormi, suunatakse ta edasi tasuma vastavalt valitud eelistusele. Tellimuse kinnitus ja arve saadetakse kliendi e-posti aadressile. Klient saab tellimuse eest tasuda:
• Pangaülekandega SEB, Swedbank, LHV, Luminor pangalingi vahendusel
• Arve alusel

Kauba tagastamine
Kliendil on 14 päeva jooksul õigus kaup tagastada. Taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi klient tootepakendit avada. Müüja võtab Kauba tagasi ainult kasutamata kujul (kilepakend avamata) ja originaalpakendis. Kauba tagastamiseks tuleb Merevarustuse poe e-posti aadressile info@merevarustus.ee saata vastavasisuline avaldus 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamise kuupäevast.
Kauba tagastamine toimub kliendi kulul (v.a. juhul, kui kaup ei vastanud kliendi tellimusele). Klient tagastab kauba mitte rohkem kui 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamise kuupäevast. Tagastamisele kuuluv summa kantakse kliendi arveldusarvele.

Privaatsuspoliitika
Tellimuse vormistamise ja ostu sooritamise käigus kogutud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kliendi personaalseid andmeid kasutatakse tellitud toodete kättetoimetamiseks või tellimustega seotud küsimuste lahendamise korral. Merevarustuse pood ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Kontaktandmed
Merevarustus OÜ
Reg. nr. 12958168
Kadaka tee 86a, Tallinn
(+372) 50 432 42
info@merevarustus.ee