Multisensor DST810 edastab sügavuse, kiiruse ja veetemperatuuri info nutiseadmesse

Back to Blogi

Multisensor DST810 edastab sügavuse, kiiruse ja veetemperatuuri info nutiseadmesse

Airmari 15-aastat kogemust NMEA 2000 seadmete arendamisel on andnud tulemuseks võimeka multisensori DST810, mis ühildub võrdselt hästi nii klassikaliste N2K/STNG süsteemidega kui nutiseadmetega. Multisensoris on koos sügavust, kiirust ja veetemperatuuri edastavad andurid ning eelkäijast DST800 kiirem protsessor, mis edastab andmeid 5 korda sekundis. Uudisena on multisensoris nüüd ka trimmiandur, mis kuvab ekraanile laeva külg- ja pikikallet ehk kreeni ja diferenti.

Anduri ühendab laevaga N2K/STNG kaabel, mille kaudu saab DST810 toitevoolu ning edastab andmed enamuse tootjate ekraanidele kuvatavas formaadis. Uus võimekas protsessor võimaldab kalibreerida andureid täpsemalt ning edastada senisemast kiiremad ja punktuaalsemad tulemused Bluetooth äpi kaudu displeile või nutiseadmesse.

Bluetooth ühendus nutiseadmega toimub Airmar CAST äpi kaudu, mis edastab Androidi või Apple iOS nutiseadmele andmeid ka otse ilma N2K võrku kasutamata. Nutianduri ühendamine Bluetooth kaudu on lihtne ja kuna iga multisensor seadistatakse unikaalse seerianumbri abil, pole karta ühenduse segamist teiste seadmete poolt. Multisensorit saab äpi abil lihtsalt kalibreerida vastavalt konkreetsele paigalduskohale, nii on mõõtmisandmed igal juhul täpsed. Läbi paadipõhja paigaldatav multisensor DST 810 on saadaval pronksist ja roostevabast terasest korpuses.

Multisensor DST810 on turul olnud pisut üle aasta, kuid juba leiab internetist hulgaliselt positiivseid kasutajakogemusi ning juhiseid, kuidas sensorit äpi kaudu eriti täpseks kalibreerida ning rakendada kõiki selle võimeid ka tavalisest nõudlikumates olukordades.

Share this post

Back to Blogi